Egzaminy Międzynarodowe TELC

Od grudnia 2014 roku nasza placówka stała się instytucją partnerską w organizowaniu i przeprowadzeniu egzaminów międzynarodowych TELC. W związku z tym prowadzimy kursy przygotowawcze oraz stwarzamy naszym kursantom możliwość przystąpienia do takiego egzaminu w murach naszej szkoły. Wśród naszej kadry znajdują się licencjonowani egzaminatorzy, którzy w profesjonalny sposób mogą przygotować każdego chętnego do egzaminu.

Egzaminy TELC są opracowywane i administrowane przez organizację telc GmbH z siedzibą we Frankfurcie nad Menem, posiadającą czterdziestoletnie doświadczenie w tworzeniu i przeprowadzaniu egzaminów językowych na najwyższym europejskim poziomie. Egzaminy The European Languages Certficates - TELC kontynuują wieloletnią tradycję europejskich certyfikatów językowych, które od dziesięcioleci przyczyniają się do rozwoju nauczania języków obcych w Europie i na świecie.

Międzynarodowe egzaminy TELC - language tests, jako egzaminy językowe o ukierunkowaniu międzynarodowym, dzięki swej rzetelnej i uczciwej ocenie wyników kandydatów oferują większe możliwości w świecie naznaczonym mobilnością.

Uzyskanie certyfikatu TELC, to szansa zdobycia dobrego zawodu, szansa szybkiej i skutecznej kariery zawodowej, ale przede wszystkim możliwość pełniejszego i świadomego uczestnictwa w życiu społecznym Europy i świata.

W roku szkolnym 2014/2015 przeprowadziliśmy kursy językowe przygotowujące kilkadziesiąt osób do egzaminów TELC z języka angielskiego na poziomie A1 i A2 i możemy pochwalić się 100% zdawalnością.

210797


1