Liczy sie konwersacja

Jest to też najlepszy sposób na wzbogacenie znajomości języka o nowe zwroty, konteksty w jakich się je stosuje i potocznego języka, jakiego nie znajdziemy w podręcznikach.

Jeśli chodzi o proporcje zajęć z polskim lektorem i native speakerem zdania są podzielone. Na naszych kursach z powodzeniem stosujemy metodę dualną, gdzie z wyjątkiem poziomu podstawowego wszystkie grupy mają możliwość odbycia zajęć w połowie z polskim lektorem i w połowie z native speakerem.

Jest to moim zdaniem najkorzystniejsze rozwiązanie ponieważ polski lektor może szybciej i skuteczniej wyjaśnić zawiłości gramatyczne, bo sam kiedyś musiał to zrozumieć, wie jakie problemy język angielski sprawia Polakom i potrafi wczuć się w skórę uczniów.

Nauczyciel anglojęzyczny koncentruje się na prowadzeniu konwersacji, utrwalaniu słownictwa i funkcji językowych.

Dużym powodzeniem cieszą się przede wszystkim kursy konwersacyjne z native speakerem oraz spotkania w ramach Discussion Club, oparte o autentyczne materiały z Internetu, filmów i programów telewizyjnych, wykorzystujące gry i zabawy komunikacyjne, symulacje sytuacji z życia codziennego z podziałem na role oraz dyskusje i debaty.

<< WSTECZ

849


1