Szanowni Państwo

     Prywatne Centrum Języków Obcych ATB z siedzibą w Chodzieży to nowoczesna i prężnie działająca szkoła, istniejąca na lokalnym rynku językowym od września 2000 roku i upoważniona przez Kuratorium Oświaty w Pile do prowadzenia kursów języków obcych. Obecnie nauczamy 5 języków: angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski i francuski. Dysponujemy dobrze wyposażonymi salami wykładowymi w centrum miasta. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze w małych grupach.
     Poza kursami językowymi prowadzimy również biuro tłumaczeń przysięgłych i specjalistycznych oferujące kompleksową obsługę klientów indywidualnych oraz firm i instytucji w zakresie wszystkich języków europejskich.
     Za główny cel stawiamy sobie pomaganie naszym klientom w przełamywaniu barier w komunikacji międzyludzkiej, dbając równocześnie nie tylko o rozwój językowy, ale również realioznawczy.
     Sądzę, że najlepszą rekomendacją jest dla nas olbrzymie zaufanie, jakim obdarzyło nas do tej pory wiele osób oraz dotychczasowe osiągnięcia naszych słuchaczy.
     To, co nas wyróżnia i czyni z nas wiodącą szkołę językową w powiecie chodzieskim to stuprocentowa zdawalność przez naszych słuchaczy egzaminów państwowych, wieloletnie doświadczenie, starannie dobrany dynamiczny zespół lektorów, posiadających dobre przygotowanie dydaktyczne i merytoryczne oraz atrakcyjne ceny i formy płatności.
     Jednym z ostatnich wyzwań, któremu udaje nam się sprostać jest nauczanie maluszków. Zajęcia te należą do najciekawszych, ale równocześnie wymagają dużej kreatywności i zaangażowania lektorów w poszukiwanie nowych skutecznych metod. Nasi najmłodsi studenci mają zaledwie 2,5 roku.
     Szkoła nasza współpracuje ze wszystkimi liczącymi się na rynku wydawnictwami książkowymi, co zapewnia nam odpowiednią bazę najnowszych podręczników, materiałów i pomocy dydaktycznych.
     Od 2007 roku prowadzimy bezpłatne szkolenia językowe w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego, co stanowi kolejny etap naszego rozwoju. Z optymizmem patrzymy w przyszłość i liczymy na to, iż dzięki takim przedsięwzięciom nasza oferta staje coraz bardziej atrakcyjna dla mieszkańców Chodzieży i sąsiednich powiatów.
     Więcej informacji uzyskają Państwo odwiedzając nas bezpośrednio w siedzibie szkoły przy ul. Rynek 3 w Chodzieży.

                                                        Serdecznie zapraszamy

9450


1