Proponujemy absolutną NOWOŚĆ w zakresie nauczania języków obcych.

Kursy z wykorzystaniem tablic interaktywnych, które stanowią obecnie integralny element najbardziej nowoczesnego środowiska przeznaczonego do edukacji. Pracujemy w oparciu o oprogramowania interaktywne do podręczników na różnych poziomach zaawansowania.

Tablica interaktywna połączona do komputera i projektora stanowi potężne narzędzie do nauki języków.

Wykorzystanie rozwiązań interaktywnych nadaje całkowicie nowe znaczenie pojęciu nauczania języków obcych. Odejście od tradycyjnego sposobu nauczania pobudza słuchaczy do aktywności, zwiększając efektywność pracy. Standardowa tablica szkolna kojarzy się przede wszystkim z kredą, gąbką, ciągłym ścieraniem nanoszonych na nią adnotacji. Tablica interaktywna daje możliwość nie tylko nanoszenia notatek, ich druk, zapis w komputerze, szybkie stworzenie archiwum przeprowadzonych zajęć, ale przede wszystkim wykorzystanie ogromnej ilości dostępnych w sieci materiałów edukacyjnych takich, jak dowolne aplikacje komputerowe, filmy, skanowane zdjęcia, mapy, schematy, tabele czy wszelkie dokumenty.

Prezentacja materiału w kolorze i z dużą dozą interakcji zachęci Cię do aktywnego udziału w lekcji i zaktywizuje do komunikowania się w obcym języku podczas całych zajęć, dzięki czemu szybciej nauczysz się języka obcego.

210805


1